In English

Par mums

Pappus ir Latvijā ražotu adījumu zīmols, kas apvieno divas sapņotājas, kā arī daudz prasmīgu un pieredzējušu darba roku. Adīšanas tradīcijas ir nodotas vairākām paaudzēm kopā darbojoties, pārņemot smalko darba izpildījumu un precizitāti katrā darba solī.
Pappus latīņu valodā nozīmē lidpūka. Tas ir tiešs raksturojums mūsu apģērba konceptam – tas ir ērts, brīvs un gaisīgs, ko raksturo arī vīrišķais dzijas pavediens, kas ir gana stiprs un izturīgs, lai radītu jauno.
Pappus piedāvā savu redzējumu par gaumi, funkcionalitāti un kvalitāti. Mēs izmantojam augstas kvalitātes dziju, kas nodrošina adījuma ilglaicīgumu un vislabāko izpildījumu. Katru gadu tiek piedāvātas divas kolekcijas – pavasaris/vasara lina izpildījumā un rudens/ ziema – izstrādājumi un aksesuāri no vilnas.
Katrs izstrādājums sākas ar sajūtām – nākotnes fantāzijas un sapņi, kas iedvesmo, atmiņas par piedzīvoto un dzīves pulsa nemitīgais pienesums. Tajā rodas starta punkts jaunām idejām. Tālākais darba process saistīts ar neskaitāmu rasējumu un tehnisko rakstu apstrādi, mehāniski un matemātiski smalku kalkulāciju, līdz meistars ir gatavs nodot rezultātu čaklajām rokām, kas nevilcinoties uzsāk apjomīgo darbu izpildi.
Pappus izstrādājumi ir adīti uz manuālajām adāmmašīnām, kuras vada pieredzējusi adītāja, sašūts un apstrādāts ar smalko darbu pratēju rokām. Katrs apģērbs tiek izglaudīts, iztaustīts un apčamdīts vismaz padsmits reizes - ieguldītais roku darba siltums ir garantēts! Tālāko novērtējumu uzticam Jums.
Ar mīlestību

Pappus